10 80 79 77 -021

چاپ وینیل

V

وینیل (vinyl) یا در اصطلاح استیکر از دیگر متریال های پرکاربرد در چاپ های سایز بزرگ می باشد.  در مرکز چاپ رضوان، چاپ انواع استیکر در کیفیت‌های مختلف سالونت و اکوسالونت با ماندگاری رنگ طولانی مدت و همچنین سازگار با محیط زیست انجام می‌پذیرد، که قابلیت چسباندن برروی انواع سطوح صاف و صیقلی را دارا می‌باشد.همچنین این مرکز قابلیت چاپ سفارشات در تیراژ بالا را نیز دارا می‌باشد. جهت آگاهی از روند سفارش به بخش نحوه سفارش مراجعه فرمایید.

 

 

 • وینیل (vinyl) یا در اصطلاح استیکر از متریال های پرکاربرد در چاپ های سایز بزرگ می باشد. جنس این ماده از PVC پشت چسبدار بوده و در سه نوع مات ، براق و شیشه ای در عرض های مختلف موجود می باشد. معمولا از این متریال برای چاپ و چسباندن در سایز های بزرگ بر روی انواع سطوح صیقلیچاپ استیکر مانند برند ماشین و اتوبوس، شیشه های ساختمان و مغازه ها و حتی بر روی زمین های صاف و صیقلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این متریال قابلیت چاپ با دستگاه های سالونت و اکو سالونت را دارا می باشد و از کیفیت چاپ بالا و ماندگاری رنگ مناسبی بسته به کیفیت خدمات ارائه شده برخوردار می باشد.

  نوع دیگر وینیل ها وینیل شیشه ای است که همانند وینیل های معمولی با همان متریال‌ها و مزایا است و تنها تفاوتش در این است که به علت شیشه ای بودن، امکان نمایش طرح در دو طرف متریال وجود دارد و فضای پشت محل نصب آن نیز قابل رویت می باشد.

  مرکز رضوان امکان چاپ نمونه رایگان در سفارشات حساس و تیراژ بالا را برای مشتریان خود فراهم نموده است و با توجه به استفاده از وینیل های تایوانی دستگاه اکوسالونت اپسون امکان ارائه بالاترین کیفیت چاپی را در چاپ انواع وینیل فراهم نموده است.

  از آنجایی که نصب استیکر قدری دشوار است و ممکن است به جهت درست اجرا نشدن آن حباب‌هایی در سطح کار بوجود آید پیشنهاد چاپ رضوان به شما استفاده از آب و یا مخلوط آب و ریکا می‌باشد،  به این ترتیب که ابتدا سطح مورد نظر را از گرد و خاک پاک کرده سپس از مخلوط آب و ریکا استفاده کرده و استیکر را بر روی آن می‌چسبانید. در انتها آب را با کاردک خارج نموده و اجازه دهید تا کار خشک شود. مرکز چاپ رضوان نصب استیکر را به عنوان خدمتی دیگر به مشتریان خود ارائه می‌دهد. 
 • در صورتیکه طرح خاصی مورد نظر شما می‌باشد می‌توانید فایل مورد نظر خود را بر اساس نکات گفته شده در بخش راهنمای ارسال فایل ویرایش نموده و طرح نهایی خود را از طریق ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  و یا تلگرام به شماره ۰۹۱۰۹۶۹۶۱۹۶ برا ی چاپ ارسال نمایید.

  بنر‌های آماده به صورت بسته‌های ۵۰ تایی و یا ۱۰۰ تایی به همراه خدمات برش و پانچ عرضه می‌گردد و شما بر اساس نیاز خود می‌توانید سفارش دهید.

  جهت دریافت راهنمایی بیش تر می توانید با شماره‌ی ۷۷۷۹۸۰۱۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

 • چاپ زیر 5000

  کیفیت عالی/

  • وینیل براق     18000
  • وینیل مات     18000
  • وینیل شیشه ای     18000
  سفارش دهید
  چاپ زیر 5000

  کیفیت عالی/

  • وینیل مات
  • وینیل براق
  • وینیل شیشه ای
  سفارش دهید
 • ADD_CONTENT_HERE
 

 

برخی مشتریان

تهرانپارس - خیابان جشنواره - خیابان زهدی( امین) - خیابان 12 بهمن - نبش کوچه اسکندری نژاد - پلاک 72

TEL : 021-77798010

 EMAIL:  rezvanbaner@yahoo.com

Top of Page