10 80 79 77 -021

بنرهای نمایشگاهی

B

یکی از مقرون به صرفه ترین راهکار‌ها برای بهتر دیده شدن نام و لوگوی شرکت شما در یک نمایشگاه، استفاده از انواع بنر‌ها می‌باشد. بنر‌ها در اندازه‌های مختلفی وجود دارند ، مهم نیست شما به چه تعداد و یا تیراژی نیاز به بنر‌های تبلیغاتی دارید.مرکز چاپ رضوان این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا بنری با کیفیت بالا و قیمت مناسب چاپ کنید و پیام خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطبان خود ارائه دهید.

 

  • مرکز چاپ رضوان از مهمترین مراکز انواع چاپ های لارج فرمت می باشد . این مرکز با دارا بودن دستگاه های عریض سالونت واکوسالونت اقدام به ارائه انواع خدمات چاپ لارج فرمت با شرایط ویژه جهت استفاده سازمان ها و برگزاری نمایشگاه های مختلف نموده است.وجود دستگاه چاپ اکوسالونت اپسون نیز این امکان را برای شما مشتریان گرامی فراهم می کند، که چاپی با کیفیت بالا1440DPIو در عرض بزرگ ۳۲۰ سانتی متر و فراتربنرهای نمایشگاهیاز پلاترهای معمولی سفارش دهید و به معنای دیگر هیچ محدودیت سفارش‌های برای چاپ‌های با کیفیت outdoor و indoor وجود ندارد.
  از سوی دیگر استفاده از جدید ترین هدهای اپسون DX7باعث شده است تا کیفیت خلق شده ، بسیار بالاتر از نمونه های مشابه باشد و جوهرهای مرغوب این مرکز سبب ایجاد طراوت رنگی خاص و ماندگاری بالای جوهر (بیش از دو سال )در محیط های خارجی و بخصوص در معرض نور آفتاب شده است . • ADD_CONTENT_HERE
 • ADD_CONTENT_HERE

سازه های نمایشگاهی

S

سازه‌های نمایشگاهی به ابزارآلات ساخت و تزیین غرفه‌های نمایشگاهی گفته می‌شود. علاوه براین از انواع سازه‌های تبلیغاتی جهت تبلیغ محصولات مورد نظر استفاده می‌گردد. یکی از دغدغه‌های مدیران شرکت ها جهت شرکت در نمایشگاه ها چگونگی ارائه و معرفی محصولاتشان می‌باشد، چراکه جذب هر چه بیش تر مخاطبان یکی از اهداف اصلی حضور در اینگونه نمایشگاه‌ها می‌باشد. با توجه به محدودیت‌های مالی و مکانی استفاده از سازه‌های نمایشگاهی می‌تواند بهترین انتخاب باشد.

 

  • از دیگر اقدامات مرکز چاپ رضوان ارائه خدمات و لوازم نمایشگاهی شامل : انواع استند های تبلیغاتی (استندهای نمایشگاهی / استندهای فروشگاهی ) رول آپ ، پاپ آب ، لایت باکس ، لایت باکس کریستال و .... می باشد .

  سازه های نمایشگاهی
  این مجموعه علاوه بر پیشینه‌ی همکاری با شرکت های معتبر جهت برگزاری نمایشگاه‌ها و استفاده از تجهیزات حرفه ای در ارائه خدمات، تضمینتحویل به موقع خدمات طبق زمان بندی توافق شده ؛ توانایی برآورده کردن سفارش مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن را داراست .


 • ADD_CONTENT_HERE
 • ADD_CONTENT_HERE

برخی مشتریان

تهرانپارس - خیابان جشنواره - خیابان زهدی( امین) - خیابان 12 بهمن - نبش کوچه اسکندری نژاد - پلاک 72

TEL : 021-77798010

 EMAIL:  rezvanbaner@yahoo.com

Top of Page